مشارکت در ساخت

ما با بکارگیری آخرین تکنولوژی ساخت در کوتاهترین زمان ، ساختمان قدیمی شما را به ساختمان نوساز و لاکچری با بالاترین سطح امکانات تبدیل می کنیم و شما ضمن نوساز شدن واحدها تا ۸۰% آپارتمان بیشتری نسبت به قبل دریافت خواهید کرد. این مجموعه با تکیه بر دانش و تجربیات مدیران خود و بکارگیری بهترین مهندسین و آرشیتکت های ایرانی ، تیم اجرایی قدرتمندی برای پروژه های مشارکت در ساخت داراست.

مهندسین محاسب و مجری این شرکت از اساتید دانشگاه و افراد با تخصص بالا انتخاب شده اند و سطح کاری کاملا متفاوتی با سازندگان منطقه که عموما بصورت بازاری یا تجربی فعالیت می کنند ، ارائه می دهند. مهندسین و آرشیتکتهای ما برآنند تا با الگوبرداری از بناهای لوکس با متریال مدرن و سبکهای متنوع کلاسیک و مدرن مطرح اروپایی ، با تیم اجرایی حرفه ای ایده هایی را برای اولین بار در ایران خلق نمایند.

رسالت این مجموعه ، ساخت پروژه های منحصر بفرد که از هر نظر سطح بالاتری از استاندارد و کیفیت را ارائه می کنند است که در نهایت فروش آسانتر و با قیمت بالاتر برای مالکین فراهم می نماید.

بسیاری از مالکین از بیم اینکه مالشان از دست برود تا به حال از نوسازی ملکشان به روش مشارکت در ساخت خودداری نموده اند درحالیکه چنانچه بتوانند سازندﮤ از هر نظر ایده آل را بیابند دیگر نه تنها جای هیچگونه نگرانی نیست بلکه بدون کوچکترین ریسک ، سرمایه خود را دو چندان می نمایند.

زمانی ملک شما ارزشمند می شود که توسط سازنده توانمند ساخته شود. اکنون امکان تبدیل یک سرمایه راکد به یک سرمایه نقد شونده با شرایط فوق العاده و اجرای پروژه در کمترین زمان ممکن میسر می باشد.

این فرصت استثنایی برای تعداد محدودی از مالکین محترم فراهم است. برای مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

جهت عقد قرارداد مدیریت پیمان ساختمان و مشارکت در ساخت با ما تماس بگیرید!