همکاری در فروش یا “افیلیت مارکتینگ” یک روش بازاریابی است که با نام‌هایی هم‌چون  بازاریابی وابسته، بازاریابی پورسانتی، بازاریابی معرف و فروش رابطه‌ای نیز شناخته می‌شود. به‌طور کلی در سیستم همکاری در فروش سه عضو بازاریاب، فروشنده و خریدار حضور دارند. بازاریاب با تولید محتوا، کاربر را به سایت فروشنده انتقال می‌دهد و در ازای بازدید، کلیک، عضویت در سایت یا تکمیل خرید،  درآمد کسب می‌کند. امروزه بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا از این سیستم برای بالا بردن میزان فروش محصولات خود استفاده می‌کنند. پارس فریلنسر به عنوان پلتفرم کاریابی و کسب در آمد سیستم آزمایشی مشارکت در فروش خود را راه‌اندازی کرده است.

سیستم  همکاری در فروش پارس فریلنسر برای فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ پتانسیل درآمد نامحدودی دارد؛ به‌طوری که بازاریاب بدون نیاز به سرمایه و تهیه محصول می‌تواند با تولید محتوا و نمایش اطلاعات محصول در سایت‌ها، کانال‌های تلگرامی و صفحات پرمخاطب در شبکه‌های اجتماعی شروع به جذب مشتری نماید که از این طریق می‌توانند کمیسیون دریافت کنند و درآمد داشته باشند.

یکی از ویژگی های منحصر بفرد سیستم همکاری در فروش پارس فریلنسر که به ندرت مشابه آن در ایران عملیاتی شده امکان کسب در آمد به روش های متنوع است.

چند نمونه از موارد مهم آن :

  • دریافت کمیسیون از طریق کلیک
  • از طریق بازدید
  • از طریق عضویت در سایت یا خبر نامه
  • از طریق فروش محصول
  • از طریق زیرمجموعه گیری
  • کسب در آمد مادام العمر از فعالیت زیر مجموعه ها

از دیگر ویژگی های منحصر بفرد، امکان اتصال سایر سایت ها و فروشگاه های اینترنتی به سیستم همکاری در فروش پارس فریلنسر جهت استفاده از این بستر برای افزایش فروش یا بازدید توسط همکاران فروش است.

سیستم کسب درآمد “افیلیت مارکتینگ” می تواند منبع درآمد خوبی برای نوجوانان، جوانان، خانم های خانه دار، وبمسترها و یا هر فردی باشد که می خواهد لذت کسب درآمد در خانه را تجربه کند و یا به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید است.

برای عضویت در سیستم همکاری در فروش پارس فریلَنسر و کسب درآمد میلیونی از آن نیاز به سرمایه نیست، حتی نیاز به داشتن یک شبکه اجتماعی پر مخاطب هم نیست و تنها کافیست که یک وب سایت، کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام داشته باشید و با انتشار لینک های بازاریابی کمیسیون دریافت کنید

جهت عضویت و دریافت پنل اختصاصی اینجا کلیک نمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.